بچه های گل کنکور 95 ی ! درود !

تابستونی که در پیش دارید ( البته شروع شده و یک ششم ازش تموم شده!) یکی از مهم ترین تابستون های سالهای گذشته و آیندتون خواهد بود ! میتونین این تابستون رو به یه تابستون لذت بخش تبدیل کنید! تابستونی که  هم لذت ببرین ازش و هم چیزهای زیادی یاد بگیرین و برای کنکور ۹۵ هم دورخیزی کرده باشید! 

یک چیزی رو یادتون باشه و اون اینه که یک برنامه ضعیف از نداشتن برنامه خیلی بهتره و یک برناه ضعیف که خوب و درست اجرا بشه از یک برنامه قوی که اجرا نشه خیلی خیلی بهتره!

پس حتما و حتما برای تابستونتون برنامه ریزی کنید ... برنامه ریزی اصلا سخت نیست ... اجرای برنامه ریزیه که معمولا سخته!

ما هم دو کلاس مربوط به ریاضی و فیزیک کنکور برگزار می کنیم تو تابستون که کل اول و دوم و سوم دبیرستان (حدود ۶۰ درصد کنکور) دوره میشه !  و هفت هشت قدم از رقباتون جلو میزنین! همه ی رتبه های برتر کنکور از تابستون سال قبل کنکورشون شروع کردند و در تابستون حجم زیادی از کنکور رو تموم کردند و بقیه زمان باقی مونده تا کنکور رو فقط دوره می کردند! 

آنچه در کلاس درنظر داریم :

افزایش مهارت و سرعت تست زنی ...

- تحلیل تست های فیزیک و ریاضی سال های اخیر ...

- بررسی نکات مهم هر مبحث ... 

- فرمولهای طلایی تست زنی ... بعضیاش نقره ای هستن ... فرمولهای برنزی هم دیده شده!

یکی از مزیتهای کلاسهای کنکور جدیت بچه هاست و همین مسئله باعث میشه که کلاسهای کنکور انرژی و بازدهی خیلی خوبی داشته باشه( چه خصوصی و چه کلاس های عمومی آموزشگاه) 

خلاصه اگه میخواین فیزیک و ریاضی رو بترکونین این کلاسهامیتونه کمکتون کنه!

برای اعلام آمادگی برای شرکت در کلاسها به شماره : 09151253522 نام و نام خانوادگیتون رو اسمس کنید (+ نمره فیزیک و ریاضی (یا حسابان سال قبل) فراموش نشه)

مکان برگزاری کلاس : آموزشگاه نیلوفر ... خیابان وکیل آباد دانشجو 4

برای آگاهی از شرایط کلاسهای خصوصی تماس بگیرید.